بازی پارک ژوراسیک سگا – Jurassic Park Sega

0
426
بازی پارک ژوراسیک سگا

بازی Jurassic park  یک بازی ویدئویی تولید شده  توسط Bluesky Sofrware  است که در سال ۱۹۹۳ برای سگا عرضه شد.بازی بر اساس فیلم پارک ژوراسیک ساخته شده.

شخصیت اصلی  بازی درباره ی باستان شناسی به نام Dr.Alan Grant  است.اما شما میتوانید او و یا دایناسوری به اسم Velociraptor  که همراه  اوست را هدایت کنید.این دو شخصیت مستقل، اما در کنار یکدیگر بازی میکنن.

توضیحی در مورد کاراکتر Dr.Alan Grant :

در این نقش در واقع هدف شما اینه که از ۷ جزیره دایناسور ها عبور کنید. به منطقه امنی که براتون مشخص شده برید ،سوار هلیکوپتر بشید و از اونجا فرار کنید.اما به این سادگی نیست.! شما در تمام طول مسیر باید مواظب دایناسورهای دیگه و نگهبانان باشید که کشته نشین.ولی جای نگرانی نیست .  سلاح های مختلفی مثل تفنگ بیهوشی،تفنگ گیج کننده، نارنجک و موشک در اختیارتون هست.

توضیحی در مورد کاراکتر Velociraptor  :

این شخصیت نسبت به دکتر Alan  جون بیشتری داره .سریعتر میدوه و پرش های بلندی انجام میده .اما  سلاح های اون فقط چنگال و دندوناشن. با این حال برای از بین بردن نگهبانان پارک گزینه بهتریه.همچنین در بعضی نقاط جزیره گوشت هایی وجود داره که دایناسور ما با خوردن اونا میتونه جونشو پر کنه.

توجه!! در ضمن درسته این بازی برای کنسول سگا نوشته شده ولی تیم Game For Honor این بازی رو برای تمام ویندوز ها از جمله windows 7/8/10  تنها با یک کلیک قابل اجرا کرده.

کلید های بازی برای بازی آنلاین با کامپیوتر چهار جهت اصلی،X,Z,C,A,S,D و برای تایید از Enter استفاده کنید.

همچنین شما میتونید این بازی رو بصورت آنلاین با گوشی موبایل هم بازی کنید !

این مطلب چطور بود ؟ ۰ نظر

۰ ۰
بازی پارک ژوراسیک سگا – Jurassic Park Sega

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید