خانه ژانر بازی بازی استراتژی

بازی استراتژی

دانلود بازی کماندو ها 1

دانلود بازی کماندو ها ۱ – Commandos 1

0
بازی Commandos 1 یا همون بازی کماندو ها 1 یه بازی توی سبک استراتژیه. این بازی توسط کمپانی Pyro Studios ساخته شده و کمپانی Eidos Interactive اونو برای ویندوز منتشر کرده. شما کنترل یه گروه کماندو رو که قراره ماموریتهای زیادی در اطراف اروپا و آفریقا انجام بدن به عهده دارین. این ماموریت ها شامل ترور، خرابکاری یا نجات دادن افراد خودیه.
بازی Worms World Party برای ویندوز 7 و 10

دانلود بازی Worms World Party برای ویندوز ۷ و ۱۰

0
بازی Worms World Party برای ویندوز 7 و 10 در سال 2001 منتشر شده. این بازی رو کمپانی Team 17 ساخته. داستان بازی درباره کرمهای خشنیه که برای خودشون تیم تشکیل دادن و میخوان تیمهای دیگه رو به خاک سیاه بشونن.
بازی آنلاین دفاع از قلعه کینگ روگان

بازی آنلاین دفاع از قلعه کینگ روگان – King Rugni Tower Defense

0
بازی King Rugni Tower Defense یا همون بازی یه بازی در سبک اکشن و دفاع از قلعه ست. امپراطوری شما در خطره و شما وظیفه دارین ازون در برابر هیولا ها دفاع کنین. این بازی بسیار سادست،هیولاها از یه نقطه شزوع به حرکت میکنن و هدفشون رسیدن به قلعه شماست. شما باید قبل از رسیدن اونا تمام تلاشتون رو بکنین که نابودشون کنین.
115 بازی میکرو

۱۱۵ بازی میکرو (NES)

سلام به همه دوستای عزیز امروز براتون 115 تا بازی NES  یا بقول خودمون میکرو رو میزارم که امیدوارم دوست داشته باشید. اگه یادتون باشه اون قدیما بازی های چند لبه بود که اینم یکی از اوناس که توسط  Supervision در اوایل دهه نود به بازار اومد