خانه ژانر بازی بازی جنگی

بازی جنگی

بازی قدیمی هگزن

دانلود بازی قدیمی هگزن – Hexen

0
Hexen یا همون بازی قدیمی هگزن یه بازی فانتزی در سبک تیراندازی اول شخصه که توسط کمپانی Raven Software ساخته شده و کمپانی id Software اونو در سال 1995 منتشر کرده. هگزن یه کلمه آلمانی به معنی جادوگران یا جادو کردنه. داستان بازی در قلمرویی به اسم کرونوس اتفاق میفته، جایی که توسط کوراکس، اهریمنی شیطانی محاصره شده. برای شکست دادن کوراکس سه قهرمان که یک کشیش، یک جادوگر ویک جنجگو هستن به کرونوس میرن.
بازی Worms World Party برای ویندوز 7 و 10

دانلود بازی Worms World Party برای ویندوز ۷ و ۱۰

0
بازی Worms World Party برای ویندوز 7 و 10 در سال 2001 منتشر شده. این بازی رو کمپانی Team 17 ساخته. داستان بازی درباره کرمهای خشنیه که برای خودشون تیم تشکیل دادن و میخوان تیمهای دیگه رو به خاک سیاه بشونن.
بازی شهر نبرد میکرو

بازی شهر نبرد میکرو – Battle City NES

0
Battle City یا همون بازی جنگ تانک ها میکرو یه بازی در سبک تیراندازیه که توسط کمپانی Namco در سال 1990 ساخته و منتشر شده. تانک ها میخوان پایگاه ققنوس رو نابود کنن و شما وظیفه دارین تا پای جونتون باهاشون مبارزه کنین.
بازی آنلاین دفاع از قلعه کینگ روگان

بازی آنلاین دفاع از قلعه کینگ روگان – King Rugni Tower Defense

0
بازی King Rugni Tower Defense یا همون بازی یه بازی در سبک اکشن و دفاع از قلعه ست. امپراطوری شما در خطره و شما وظیفه دارین ازون در برابر هیولا ها دفاع کنین. این بازی بسیار سادست،هیولاها از یه نقطه شزوع به حرکت میکنن و هدفشون رسیدن به قلعه شماست. شما باید قبل از رسیدن اونا تمام تلاشتون رو بکنین که نابودشون کنین.
بازی حفاری میکرو

بازی حفاری میکرو – Dig Dug NES

0
بازی Dig Dug یا همون بازی حفاری میکرو یه بازی بامزه در سبک اکشن-هزارتوئه که توسط کمپانی Namco در سال 1982 ساخته و منتشر شده. شما یه حفار کار بلدین که با دریلش میتونه تا اعماق زمین بره. ولی خب شما زیر زمین تنها نیستین و یه سری هیولای زیر خاکی در کمینتونن. هیولاهایی شبیه گوجه فرنگی با عینک بزرگ یا اژده ها هایی با نفس آتشین که اگه بگیرنتون زنده نمیمونین.
بازی هلیکوپتر صحرا سگا

بازی هلیکوپتر صحرا سگا – Desert Strike Sega

0
بازی Desert Strike یا همون هلیکوپتر صحرا سگا یه بازی در سبک تیراندازیه که توسط Electronic Arts در سال 1992ساخته و منتشر شده. ژنرالی به نام Kilbaba در خلیجی، قرارگاه نظامی درست کرده و داره تموم نیروهاش، حتی نیروگاه هسته ایشو تقویت میکنه. وقتی این اتفاق میفته آمریکا تصمیم میگیره یه هلیکوپتر رو برای نفوذ به اونجا و نابودی قرارگاه بفرسته.
بازی لاکپشت های نینجا:هایپراستون سگا

بازی لاکپشت های نینجا:هایپراستون سگا – TMNT: Hyperstone Heist Sega

0
بازی TMNT: Hyperstone Heist Sega یا بازی لاکپشت های نینجا:هایپراستون سگا همون بازی یه بازی اکشنه. آپریل دوست لاک پشتهای نینجا از جزیره منهتن داره برای مردم شهر گزارش تهیه میکنه . یهو در همون لحظه با یه رعد و برق و کل جزیره و مردم شروع میکنن به کوچیک شدن. بعد ازین اتفاق شریدر توی تلویزیون ظاهر میشه و میگه این فقط یه چشمه از قدرت هایپراستونه. شریدر قصد داره با استفاده از قدرت هایپراستون همه ی جهان رو مال خودش بکنه.
بازی مرد عنکبوتی و ایکس من سگا

بازی مرد عنکبوتی و ایکس من سگا – Spider-Man and X-Men – Arcade’s Revenge...

0
بازی Spider-Man and X-Men - Arcade's Revenge Sega یا مرد عنکبوتی و ایکس من سگا یه بازی در سبک اکشنه. بعد ازینکه یه سری چیزهای عجیب و غریب شروع به اتفاق افتادن توی شهر میکنه . مرد عنکبوتی متوجه میشه هیولایی شخصی به اسم Arcade داره تموم مردان ایکس رو یکی یکی میدزده. Arcade یه جایی به اسم دنیای آدمکشی ساخته و ایکس من رو اونجا زندانی کرده.
بازی آنلاین شهر قاتل

بازی آنلاین شهر قاتل – Killer City

0
تا چقد میتونین از مرگ فرار کنین و پول بجیب بزنین؟!مسئله اینه!!! بازی آنلاین Killer City یا همون شهر قاتل از سری مجموعه بازیهای Stick Man، یه بازی تو سبک اکشنه که باید تا جایی که میتونن با جمع کردن پول از کف خیابونا و توی خونه ها امتیاز بگیرین.
بازی داینو کرایسیس پلی استیشن 1

دانلود بازی داینو کرایسیس ۱ پلی استیشن ۱ – Dino Crisis 1 Playstation 1

2
بازی Dino Crisis 1 یا داینو کرایسیس 1 (بحران دایناسورها) یه بازی در سبکهای بقا،ترسناک،اکشن و ماجراجوییه برای پلی استیشن 1 هست. این بازی در سال 1999 توسط Capcom ساخته و منتشر شده. تیم تحقیقاتی سری (SORT) یه مامور مخفی به اسم تام رو به جزیره Ibis میفرسته. در طول تحقیقات تام متوجه میشه کریک، دانشمند معروفی که مرگش سه سال پیش گزارش شده ، زنده اس. کریک داره روی یه پروژه ی سلاح ها سری کار میکنه.
بازی تارزان پلی استیشن 1

دانلود بازی تارزان پلی استیشن ۱ – Disney’s Tarzan Playstation 1

0
بازی Disney's Tarzan یا همون تارزان یه بازی در سبک اکشنه که توسط کمپانی Eurocom ساخته و توسط کمپانی Sony Computer Entertainment منتشر شده. تارزان یه پسر بچه ی یتیمه که گوریل ها اونو به فرزندی قبول کردن و بزرگش کردن. در اول بازی تارزان یه پسر بچه اس تازه باید مهارت هایی مثل بالا رفتن از درخت،تاب خوردن از شاخه ها و مبارزه با حیوون های وحشی رو یاد بگیره .
بازی تام رایدر 1 پلی استیشن 1

دانلود بازی تام رایدر ۱ استیشن ۱ – Tomb Raider 1 Playstation 1

0
بازی Tomb Raider یا همون تام رایدر یه بازی در سبک اکشن-ماجراجوییه که توسط کمپانی Core Design در سال 1996 برای پلی استیشن 1 منتشر شد. لارا کرافت یه باستان شناس ماجراجوئه که از طریق لارسون با شخصی به نام ژاکلین ناتلا آشنا میشه. ناتلا یه تاجره و آدرس یه عتیقه در آتلانتیس رو به لارا میده که بره و اونو پیدا کنه.
بازی رزیدنت اویل 2 پلی استیشن 1

دانلود بازی رزیدنت اویل ۲ پلی استیشن ۱ – Resident Evil 2 Playstation 1

2
بازی Resident Evil 2 یا رزیدنت اویل 2 یه بازی در سبک بقا-ترسناک برای پلی استیشن 1 هست که توسط کمپانی Capcom در سال 1998 منتشر شد. دو ماه بعد از اتفاقات رزیدنت اویل 1 حالا بیشتر مردم راکون سیتی به زامبی تبدیل شدن. الان دیگه همه میدونن که تموم این اتفاقایی که افتاده زیر سر شرکت آمبرلاست که ویروس T رو تولید کرده. لئون افسر تازه کار اداره پلیس و کِلِر رادفیلد که داره دنبال برادرش کریس میگرده به اداره پلیس راکون سیتی اومدن. اما خیلی زود متوجه میشن که بیشتر افسران پلیس کشته شدن و کریس هم به خارج از شهر رفته.
بازی رزیدنت اویل پلی استیشن 1

دانلود بازی رزیدنت اویل پلی استیشن ۱ – Resident Evil Playstation 1

7
بازی Resident Evil یا رزیدنت اویل یه بازی در سبک بقا برای پلی استیشن 1 هست که توسط کمپانی Capcom در سال 1996 منتشر شده. در سال 1998 اطراف شهر راکون سیتی از موجودات عجیب و غریبی پر شده. اداره پلیس شهر S.T.A.R.S. تیم Bravo رو برای تحقیقات فرستاده ولی ارتباط با اعضای تیم قطع شده. حالا نوبت تیم آلفاست که وارد عملیات بشه. اونا به محل فرود تیم قبلی میرن ول به محض پیاده شدن از هلیکوپتر مورد حمله سگ های وحشی قرار میگیرن.
بازی میمون جادویی پلی استیشن 1

دانلود بازی میمون جادویی پلی استیشن ۱ – Monkey Magic Playstation 1

2
کنگو میمون جادویی از یه شهاب سنگ که روی زمین سقوط کرده ، متولد شده. اون تنهاست ، بدون دوست و خانواده و نگران کننده تر از همه اینا اینه که باید دنیارو هم نجات بده.!!! دو خدای قدرتمند زمین در حال جنگ با هم دیگه هستن و کنگو این وسط گرفتار شده. اینکه کدوم طرف رو انتخاب میکنه و چقدر میتونه قوی بشه دست شماست!!!
بازی شورش در کشتی پلی استیشن 1

دانلود بازی شورش در کشتی پلی استیشن ۱ – Crisis Beat Playstation 1

2
بازی خاطره انگیز Crisis Beat که به اسم شورش در کشتی معروفه یه بازی در سبک اکشن-ماجراجوییه. این بازی رو کمپانی Soft Machine ساخته و کمپانی Bnadai در سال 1998 برای پلی استیشن 1 منتشر کرده. داستان ازین قراره که شما سوار یه کشتی تفریحی هستین و دارین عشق و حال میکنین که یهو تبهکارترین دزدای دریایی بهتون حمله میکنن.
بازی مرد عنکبوتی و ونوم سگا

بازی مرد عنکبوتی و ونوم سگا – Spider-Man and Venom Sega

0
بازی Spider-Man and Venom Sega یا همون مرد عنکبوتی و ونوم یه بازی در سبک مبارزه ایه که توسط کمپانی Acclaim Entertainment برای کنسول سگا در سال 2005 منتشر شد. شخصیت شرور Carnage قصد داره به همراه تعدادی از ابر قهرمان های منفی یه ارتش قوی بسازه. ونوم و مرد عنکبوتی وقتی این موضوع رو میفهمن تصمیم میگیرن باهم به نبرد با اونا برن.
بازی سرقت بزرگ خودرو (جی تی ای 1) نینتندو

بازی جی تی ای ۱ میکرو – GTA1 (Grand Theft Auto Advance) Nintendo

0
بازی Grand Theft Auto advance (GtA 1) یا همون سرقت بزرگ خودرو (جی تی ای 1) یه بازی در سبک اکشن-ماجراجوییه که در سال 2004 برای نینتندو منتشر شد. داستان بازی جی تی ای 1 درباره دو دوست به اسم مایک و وینیه که برای مافیا کار میکنن. مایک بعد از سال ها کار ،تصمیم گرفته از مافیا جدا شه و از شهر لیبرتی بره . پیش از ترک شهر اونا به پیشنهاد وینی آخرین ماموریت رو برای مافیا انجام میدن تا پول بیشتری بدست بیارن. اما در حین ماموریت ، وینی و تموم پولها با انفجار بمبی که به ماشینش وصل شده از بین میرن.
بازی آنلاین کشتی جنگی

بازی آنلاین کشتی جنگی – Battleship War

0
بازی آنلاین Battleship War یا همون  کشتی جنگی یه بازی کلاسیک با سبک  استراتژی - اکشن هست که بر اساس برد گیمی با همین اسم ساخته شده. در مرحله اول شما و رقیبتون باید محل قرار گفتن کشتی هاتون روی نقشه رو مشخص کنین. تو مرحله دوم تازه جنگ واقعی شروع میشه و شما باید به نوبت بمب هاتون رو به سمت نقشه های همدیگه پرتاب کنین تا زمانی که بتونین کشتی های مخفی رقیبتون رو پیدا کنین.
بازی اژدها وارد میشود سگا

بازی اژدها وارد میشود سگا – Dragon – The Bruce Lee Story Sega

0
بازی Dragon Bruce Lee Story یا همون اژدها وارد می شود یه بازی مبارزه ایه که توسط Virgin Interactive Entertainment در سال 1994 برای Sega ساخته و منتشر شد. در این بازی شما بروس لی رو کنترل میکنین که باید تعدادی از دشمناش مثل یه ملوان در هنگ کنگ یا یه سرآشپز رستوران در سان فرانسیسکو و ... رو شکست بده.
بازی کنترا : سپاه سخت سگا

بازی کنترا: سپاه سخت سگا – Contra: Hard Corps Sega

0
بازی Contra : Hard Corps یا همون کنترا : سپاه سخت ، یه بازی در سبک تیراندازی ست که توسط کمپانی Konami در سال 1994 برای Sega ساخته و منتشر شد. داستان این بازی در سال 2641 اتفاق میفته و درباره گروهی به اسم Contra Hard Corps هست که برای مقابله با جرم و جنایت تشکیل شده.
بازی دو اژدها آتاری

بازی دو اژدها آتاری – Double Dragon Atari

0
داستان بازی دو اژدها درباره دو برادر به نام Billy و Jimmy هست که یاد گرفتن برای زنده موندن توی خیابون های شهرشون باید به سختی مبارزه کنن. مهارت بالای اونا در هنرهای رزمی Billy و Jimmy رو تبدیل به سلاح های کشنده ای کرده.
بازی افسانه زلدا 2 میکرو

بازی افسانه زلدا ۲ میکرو – Zelda II NES

0
داستان این بازی چند سال بعد از افسانه زلدای 1 اتفاق میفته . لینک متوجه میشه علامت عجیبی روی دستش ظاهر شده و به دنبال این می ره که بفهمه این علامت برای چیه. او ، شخصی به اسم Impa رو پیدا میکنه که بهش میگه این علامت نشون دهنده ی اینه که تو انتخاب شده شاهزاده خانوم زلدا رو که تحت یه طلسم، به خواب رفته رو بیدار کنی.
بازی لاک پشت های نینجا

بازی لاکپشت های نینجا ۲ میکرو – Teenage Mutant Ninja Turtles 2 NES

0
بازی Teenage Mutant Ninja Turtles 2 یا همون لاک پشت های نینجای 2 توسط Konami در سال 1990برای کنسول NES منتشر شد. این بازی شبیه نسخه ی قبلی ست با این تفاوت که گرافیک اون خیلی بهتر شده و مراحل بیشتری بهش اضافه کردن. داستان این قسمت ازین قراره که دوباره Shredder بد ذات ، O’Neil و Splinter رو اسیر کرده . لاک پشت های نینجا باید Shredder رو شکست بدن و استاد و دوستشون رو آزاد کنین. ماریو در واقع یک لوله کش ساده ست اما اون حالا این وظیفه رو داره که شاهزاده خانوم Peach و سرزمین دایناسورهارو نجات بده.
بازی لاک پشت های نینجا میکرو

بازی لاکپشت های نینجا میکرو – Teenage Mutant Ninja Turtles NES

0
بازی Teenage Mutant Ninja Turtles یا همون لاک پشت های نینجا یه بازی در سبک مبارزه ایه که توسط کمپانی Konami برای کنسول NES در سال 1989 منتشر شد . این بازی اولین نسخه از بازی های لاک پشت های نینجاست که بر اساس انیمیشنی با همین اسم ساخته شده. هدف کلی شما در بازی اینه که با هدایت لاک پشت های نینجا سلاح “Life Transformer” رو از Shredderبدجنس پس بگیرین.
بازی هلی کوپتر آتاری

بازی هلی کوپتر آتاری – Chopper Command Atari

0
بازی Chopper Command یا همون هلیکوپتر در سال 1982 توسط کمپانی Activision برای آتاری 2600 منتشر شد. طراح این بازی Bob Whitenhead هست. در بازی Chopper Command شما یک هلیکوپتر ارتشی رو هدایت میکنین که توی یه مسیر بیابونی در حال پروازه و باید از یه سری کامیون محافظت کنه. هدف این بازی اینه که جت ها و هلیکوپترهای دشمن رو ک بهتون حمله میکنن از بین ببرین .
بازی تانک آتاری

بازی تانک آتاری – Battlezone Atari

0
بازی Battlezone یا همون تانک ، یک بازی اول شخص تیراندازی تانک است که برای کنسول آتاری در سال 1980 عرضه شد. در بازی Battlezone شما سرنشین یه تانک هستین و باید تانک های دیگه رو از بین ببرین.
بازی نینجا گایدن میکرو

بازی نینجا گاید میکرو – Ninja Gaiden NES

0
بازی Nina Gaiden یا همون نینجا گایدن یک بازی در سبک اکشن است . توسط کمپانی Tecmo ساخته و در سال 1988 برای NES منتشر شد. داستان بازی درباره نینجایی به اسم Ryu Hayabusa هست که دنبال انتقام گرفتن انتقام از قاتل پدرش است.در همین زمان متوجه میشه که درگیر یک ماجرای شیطانی شده و فردی قصد نابودی جهان رو داره. Jaquio یکی از شخصیت های منفی بازی نینجا گایدن، در تلاش برای بیدار کردن اهریمن است.
بازی تبر طلایی 3 سگا

بازی تبر طلایی ۳ سگا – Golden Axe 3 Sega

0
بازی Golden Axe 3 یا همون تبر طلایی 3 آخرین نسخه از سری بازی های این مجموعه است . این بازی توسط سگا در سال 1993 ساخته شد. برای اولین بار برای کنسول سگا در ژاپن منتشر شد. در این نسخه گرافیک بازی افزایش پیدا کرده. یه سری حرکات جدید مثل ضربات مخصوص، حملات گروهی و جادوهای تیمی به بازی اضافه شده. در طی مسیر راه به چند قسمت تقسیم میشه و بازیکن میتونه خودش تصمیم بگیره که از کدوم راه بره. دو شخصیت به نام های Proud Cragger و Black Panther به بازی اضافه شدن.
بازی تبر طلایی 2 سگا

بازی تبر طلایی ۲ سگا – Golden Axe 2 Sega

0
بازی Golden Axe 2 یا همون تبر طلایی 2 دومین نسخه از سری بازی های این مجموعه است که توسط کمپانی سگا در سال 1991 برای کنسول سگا ساخته و عرضه شد. بازی تبر طلایی 2 مانند نسخه قبلی اون هست و در ابتدای بازی شما می تونین از بین 3 شخصیت مختلف یکی رو انتخاب کنین. هر کدوم ازونا سلاح ها و قدرت های جادویی خوشونو دارن. قدرت جادویی برای اینه که بتونین به همه ی دشمنا باهم ضربه بزنین.