بازی سگا

جانور تغییر یافته سگا

بازی جانور تغییر یافته سگا – Altered Beast Sega

0
بازی Altered Beast یا همون جانور تغییر یافته یه بازی اکشنه که توسط کمپانی سگا برای کنسول سگا در سال 1988 ساخته و منتشر شده. داستان بازی در یونان باستان اتفاق میفته و درباره شخصیه که توسط زئوس زنده شده و از دنیای مردگان برگشته. اون ماموریت داره که آتنا دختر زئوس رو از دست "نِف" حاکم دنیای مردگان نجات بده.
بازی ریستار سگا

بازی ریستار سگا – Ristar Sega

2
بازی Ristar یا همون ریستار یه بازی در سبک پلتفرمره که توسط کمپانی سگا برای کنسول سگا در سال 1995 ساخته و منتشر شده. یه شخصیت شرور به اسم گریدی با توانایی کنترل ذهن تونسته رهبران جهان رو به اختیار خودش دربیاره. مردم سیاره Neer با ترس ازین موضوع برای ظهور یه قهرمان شروع میکنن به دعا کردن.
بازی هلیکوپتر صحرا سگا

بازی هلیکوپتر صحرا سگا – Desert Strike Sega

0
بازی Desert Strike یا همون هلیکوپتر صحرا سگا یه بازی در سبک تیراندازیه که توسط Electronic Arts در سال 1992ساخته و منتشر شده. ژنرالی به نام Kilbaba در خلیجی، قرارگاه نظامی درست کرده و داره تموم نیروهاش، حتی نیروگاه هسته ایشو تقویت میکنه. وقتی این اتفاق میفته آمریکا تصمیم میگیره یه هلیکوپتر رو برای نفوذ به اونجا و نابودی قرارگاه بفرسته.

بازی دراگون بال زد سگا – Dragon Ball Z Sega

0
بازی Dragon Ball Z یا دراگون بال زد یه بازی در سبک مبارزه ایه که توسط کمپانی Bandai برای سگا ساخته و منتشر شده. این بازی از روی یه انیمه ژاپنی به همین اسم ساخته شده. با این بازی وارد دنیای این انیمه محبوب میشین و میتونین مبارزات جذاب با قدرتهای افسانه ای داشته باشین.

بازی رود راش ۱ سگا – Road Rash 1 Sega

0
بازی Road Rash 1 یا رود راش 1 یه بازی مسابقه ای-موتور سواریه که توسط Electronic Arts در سال 1991 برای سگا ساخته و منتشر شده. تو این بازی شما یه موتور سوار هستین که باید توی چند تا از محله های کالیفرنیا مسابقه بدین.
بازی لاکپشت های نینجا:هایپراستون سگا

بازی لاکپشت های نینجا:هایپراستون سگا – TMNT: Hyperstone Heist Sega

0
بازی TMNT: Hyperstone Heist Sega یا بازی لاکپشت های نینجا:هایپراستون سگا همون بازی یه بازی اکشنه. آپریل دوست لاک پشتهای نینجا از جزیره منهتن داره برای مردم شهر گزارش تهیه میکنه . یهو در همون لحظه با یه رعد و برق و کل جزیره و مردم شروع میکنن به کوچیک شدن. بعد ازین اتفاق شریدر توی تلویزیون ظاهر میشه و میگه این فقط یه چشمه از قدرت هایپراستونه. شریدر قصد داره با استفاده از قدرت هایپراستون همه ی جهان رو مال خودش بکنه.
بازی مرد عنکبوتی و ایکس من سگا

بازی مرد عنکبوتی و ایکس من سگا – Spider-Man and X-Men – Arcade’s Revenge...

0
بازی Spider-Man and X-Men - Arcade's Revenge Sega یا مرد عنکبوتی و ایکس من سگا یه بازی در سبک اکشنه. بعد ازینکه یه سری چیزهای عجیب و غریب شروع به اتفاق افتادن توی شهر میکنه . مرد عنکبوتی متوجه میشه هیولایی شخصی به اسم Arcade داره تموم مردان ایکس رو یکی یکی میدزده. Arcade یه جایی به اسم دنیای آدمکشی ساخته و ایکس من رو اونجا زندانی کرده.
بازی سونیک 2 : تفریح سگا

بازی سونیک ۲ : تفریح سگا – Sonic 2: Recreation Sega

0
بازی Sonic 2: Recreation یا همون بازی سونیک 2 : تفریح توسط کمپانی سگا برای کنسول سگا در سال 1992 عرضه شده. این بازی یه جورایی نسخه تغییر یافته از بازی سونیک 2 هست. داستان بازی طبق معمول درباره درگیری های بین سونیک و ربوتنیک بر سر سنگ زمرد قدرته.
بازی سونیک ربات آهنی سگا

بازی سونیک ربات آهنی سگا – Metal Sonic Rebooted Sega

0
بازی Metal Sonic Rebooted یا همون سونیک ربات آهنی یه جورایی نسخه ی رباتی شده از بازی Sonic The Hedgehog 2 است که در سال 1992 توسط سگا برای کنسول سگا منتشر شده. دکتر ربوتنیک ، دشمن جوجه تیغی آبی، طبق معمول با یه ارتش از بدرباتهاش داره دنبال سنگ زمرد قدرت میگرده. ولی سونیک ربات آهنی برای اینکه نقشه های ربوتنیک رو نقش بر آب کنه وارد عمل میشه.
بازی دستگاه دکتر روبوتنیک سگا

بازی دستگاه دکتر روبوتنیک سگا – Dr. Robotnik’s Mean Bean Machine Sega

0
بازی Dr. Robotnik's Mean Bean Machine یا همون دستگاه دکتر روبوتنیک یه بازی در سبک جورچینه که توسط کمپانی سگا در سال 1994 برای کنسول سگا منتشر شد. داستان بازی از این قراره که دکتر روبوتنیک دشمن سونیک جوجه تیغی میخواد سیاره Mobius رو نابود کنه و تمام مردمش رو به ربات تبدیل کنه. اما سونیک جوجه تیغی وارد عمل میشه تا جلوی دشمن قدیمیشو بگیره.
بازی سونیک 3 بعدی سگا

بازی سونیک ۳ بعدی سگا – Sonic 3D Blast Sega

0
بازی Sonic 3D Blast یا همون سونیک 3 بعدی یکی دیگه از سری بازی های جوجه تیغی آبیه که در سال 1996 توسط کمپانی سگا برا ی کنسول سگا منتشر شده. داستان بازی ازین قراره که دکتر روبوتنیک یه نوع از پرنده هارو کشف کرده که با استفاده از یه حلقه بزرگ میتونن به هرجا میخوان سفر کنن. اون میخواد پرنده هارو تبدیل به روبات کنه و برای پیدا کردن زمردهاش ازشون سواستفاده کنه. اینجاست که سونیک وارد عمل میشه و باید قبل از روبوتنیک پرنده هارو نجات بده و زمردها رو جمع کنه.
بازی مرد عنکبوتی و ونوم سگا

بازی مرد عنکبوتی و ونوم سگا – Spider-Man and Venom Sega

0
بازی Spider-Man and Venom Sega یا همون مرد عنکبوتی و ونوم یه بازی در سبک مبارزه ایه که توسط کمپانی Acclaim Entertainment برای کنسول سگا در سال 2005 منتشر شد. شخصیت شرور Carnage قصد داره به همراه تعدادی از ابر قهرمان های منفی یه ارتش قوی بسازه. ونوم و مرد عنکبوتی وقتی این موضوع رو میفهمن تصمیم میگیرن باهم به نبرد با اونا برن.
بازی توجام و ارل سگا

بازی توجام و ارل ۲ سگا – Toejam & Earl 2 Sega

1
بازی Toejam & Earl 2 یا هون توجام و ارل 2 توسط کمپانی سگا برای کنسول سگا در سال 1993 منتشر شد. اگه یادتون باشه قبلا توجام و ارل میخواستن سفینشون رو که روی زمین سقوط کرده بود درست کنن و به سیارشون برگردن. حالا چیزی از برگشتنشون نگذشته که فهمیدن یه سری زمینی به زور وارد سیارشون Funkotorn شدن. زمینیا خیلی وحشین و دارن همینطوری خرابی به بار میارن (همونجوری که زمین رو داغون کردن!) و شهروندای Funkotorn رو میترسونن.
بازی شاهزاده ایرانی سگا

بازی شاهزاده ایرانی سگا – Prince of Persia Sega

0
بازی Prince Of Persia یا همون شاهزاده ایرانی ، یه بازی فانتزی سینماییه که در سال 1989 توسط کمپانی Brøderbund ساخته و منتشر شد. داستان این بازی در ایران باستان و زمانی اتفاق میفته که سلطان برای جنگ از کشور خارج شده و جادوگری به نام جعفر قدرت رو بدست گرفته. جعفر دختر سلطان رو که تنها مانع برای رسیدن به تخت پادشاهیه زندانی کرده . شاهزاده خانوم 60 دقیقه زمان داره که تصمیم بگیره با جعفر ازدواج کنه وگرنه کشته میشه .
بازی توجام و ارل سگا

بازی توجام و ارل سگا – Toejam & Earl Sega

2
بازی ToeJam & Earl یا همون توجام و ارل یه بازی اکشنه که توسط Johnson Voorsanger Productions تولید شده و در سال 1991 کمپانی Sega اونو برای کنسول Sega منتشر کرد. این بازی درباره دوتا آدم فضایی به اسم توجام (موجود قرمز سه پا) و ارل (نارنجی تپل) هست که سفینه فضاییشون روی زمین سقوط کرده. این دو تا آدم فضایی باید بگردن و تیکه های سفینه شون رو پیدا کنن تا بتونن ازین جا برن.
بازی سایه رقصنده سگا

بازی سایه رقصنده سگا – Shadow Dancer – The Secret of Shinobi Sega

2
بازی Shadow Dancer - The Secret of Shinobi یا همون سایه رقصنده یه بازی اکشنه که توسط Sega برای کنسول Sega در سال 1990 ساخته و منتشر شد. بازی سایه رقصنده دومین بازی از سری بازی های Shinobi هست ولی داستانش هیچ ربطی به قسمت قبلی نداره. داستان بازی سایه رقصنده در سال 1997 اتفاق میفته زمانی که یه انجمن نینجایی اهریمنی کنترل شهر نیویورک رو به دست گرفتن. مردم زیادی کشته شدن و اوناییم که زنده موندن به گروگان گرفته شدن و در همین زمان یه نینجای جنگجو برای نجات شهر قیام میکنه.
بازی فیفا 97 سگا

بازی فیفا ۹۷ سگا – FIFA 97 Sega

2
بازی Fifa 97 یا همون فیفا 97 یه بازی ورزشی فوتباله که توسط کمپانی EA برای کنسول Sega در سال 1996 ساخته و منتشر شد. فیفا 97 چهارمین نسخه از سری بازی های فیفاست. نسبت به نسخه های قبلی این بازی ، چیزی که اضافه شده و جالبه فوتبال داخل سالن هست. وقتی داخل سالن بازی کنین چون هر 4 طرف زمین دیوار قرار داره هیچ توپی خارج نمیشه در نتیجه هیچ پرتابیم در کار نیست.!
بازی اژدها وارد میشود سگا

بازی اژدها وارد میشود سگا – Dragon – The Bruce Lee Story Sega

0
بازی Dragon Bruce Lee Story یا همون اژدها وارد می شود یه بازی مبارزه ایه که توسط Virgin Interactive Entertainment در سال 1994 برای Sega ساخته و منتشر شد. در این بازی شما بروس لی رو کنترل میکنین که باید تعدادی از دشمناش مثل یه ملوان در هنگ کنگ یا یه سرآشپز رستوران در سان فرانسیسکو و ... رو شکست بده.
بازی بونانزا بروس سگا

بازی بونانزا بروس سگا – Bonanza Bros Sega

0
بازی Bonanza Bros یا همون بونانزا بروس یه بازی در سبک تیراندازی هست که در سال 1991 برای کنسول Sega ساخته و منتشر شد. بازی بونانزا بروس رو شما میتونین 1 نفره یا 2 نفره بازی کنین. شخصیت های این بازی دو تا برادر به اسمای Robo (قرمزه) و Mobo (آبیه) هستن. هدف شما تو این بازی اینه که دزدکی وارد یه سری ساختمون بشین نگهبانارو رد کنین، تعدادی وسیله مشخص رو بدزدین و اونا رو به پشت بوم ببرین و با یه بالون فرار کنین.
بازی حیوانات اهلی سگا

بازی حیوانات اهلی سگا – Animaniacs Sega

0
بازی Animaniacs یا همون حیوانات اهلی توسط کمپانی Konami با 2 خط داستانی متفاوت برای NES و Sega در سال 1994منتشر شد. شخصیت های بازی حیوانات اهلی، خواهران و برادران وارنر به نام های Yakko ، Wakko و Dot هستن که تصمیم دارن یه فروشگاه فرهنگی باز کنن. برای این کار اونا به سفر در فیلم های مختلف برادران وارنر میرن و یادگاری هایی رو برای فروش در فروشگاهشون جمع میکنن.
بازی کنترا : سپاه سخت سگا

بازی کنترا: سپاه سخت سگا – Contra: Hard Corps Sega

0
بازی Contra : Hard Corps یا همون کنترا : سپاه سخت ، یه بازی در سبک تیراندازی ست که توسط کمپانی Konami در سال 1994 برای Sega ساخته و منتشر شد. داستان این بازی در سال 2641 اتفاق میفته و درباره گروهی به اسم Contra Hard Corps هست که برای مقابله با جرم و جنایت تشکیل شده.
بازی فلیکی 3 سگا

بازی فلیکی ۳ سگا – Flicky Sega

0
بازی 3 Flicky یا همون فلیکی 3 درباره ی یه پرنده ی آبی هست که کمپانی سگا در سال 1991 اونو برای کنسول Sega ساخته و منتشر کرد فلیکی یه پرنده آبیه که نمیتونه پرواز کنه و وظیفه داره یه سری جوجه زرد رنگ به اسم Chirp رو جمع کنه و به سمت در خروجی ببره.
بازی ماجراهای بتمن و رابین سگا

بازی ماجراهای بتمن و رابین سگا – The Adventures of Batman and Robin Sega

0
بازی The Adventures of Batman and Robin یا همون ماجراهای بتمن و رابین برای کنسول Sega در سال 1994 توسط Konami ساخته شد . این بازی برگرفته از شخصیت های معروف DC Comic هست. سبک این بازی ماجراجوییه و بازیکن کنترل شخصیت بتمن رو به عهده داره .
بازی پوکاهونتاس سگا

بازی پوکاهونتاس سگا – Pocahontas Sega

0
داستان بازی درباره دختر رییس قبیله ی Powhatan ، پوکاهونتاس است که در شمال آمریکا زندگی می کنه و باید با جنگجویی به نام کوکوم ازدواج کنه . اما پوکاهونتاس عاشق یه مهاجر بریتانیایی به نام جان شده که به تازگی به سرزمین اونا اومدن. کوکوم اینو میفهمه و به جان حمله میکنه ولی یکی دیگه از مهاجرای بریتانیایی برای نجات جان ، به کوکوم شلیک میکنه و اونو میکشه.
بازی پک من سگا

بازی پَک من سگا – Pac-Mania Sega

0
بازی Pac Mania یا همون پک من توسط کمپانی Namco ساخته و در سال 1991 برای کنسول Sega منتشر شد. این بازی نهمین نسخه از سری بازی های این مجموعه است. در بازی پک من شما باید یه موجود زرد رنگ دایره ای رو کنترلش کنین تا نقطه هایی رو که توی زمین هستن رو بخوره و در همین حین از دست یه سری روح عصبانی هم فرار کنه.
بازی ستاره های تایتی تون سگا

بازی ستاره های تاینی تون سگا – Tiny Toon Adventures – Acme All-Stars Sega

0
بازی Tiny Toon Adventures - Acme All-Stars یا همون ستاره های تاینی تون یه بازی در سبک ورزشی هست که توسط کمپانی Konami در سال 1994 برای Sega منتشر شد. این بازی شامل چند مسابقه ی ورزشی مختلف مثل فوتبال ، بسکتبال ، دو میدانی و بولینگ هست .
بازی تبر طلایی 3 سگا

بازی تبر طلایی ۳ سگا – Golden Axe 3 Sega

0
بازی Golden Axe 3 یا همون تبر طلایی 3 آخرین نسخه از سری بازی های این مجموعه است . این بازی توسط سگا در سال 1993 ساخته شد. برای اولین بار برای کنسول سگا در ژاپن منتشر شد. در این نسخه گرافیک بازی افزایش پیدا کرده. یه سری حرکات جدید مثل ضربات مخصوص، حملات گروهی و جادوهای تیمی به بازی اضافه شده. در طی مسیر راه به چند قسمت تقسیم میشه و بازیکن میتونه خودش تصمیم بگیره که از کدوم راه بره. دو شخصیت به نام های Proud Cragger و Black Panther به بازی اضافه شدن.
بازی تبر طلایی 2 سگا

بازی تبر طلایی ۲ سگا – Golden Axe 2 Sega

0
بازی Golden Axe 2 یا همون تبر طلایی 2 دومین نسخه از سری بازی های این مجموعه است که توسط کمپانی سگا در سال 1991 برای کنسول سگا ساخته و عرضه شد. بازی تبر طلایی 2 مانند نسخه قبلی اون هست و در ابتدای بازی شما می تونین از بین 3 شخصیت مختلف یکی رو انتخاب کنین. هر کدوم ازونا سلاح ها و قدرت های جادویی خوشونو دارن. قدرت جادویی برای اینه که بتونین به همه ی دشمنا باهم ضربه بزنین.
بازی تبر طلایی سگا

بازی تبر طلایی سگا – Golden Axe Sega

0
بازی Golden Axe یا همون تبر طلایی یک بازی در سبک مبارزه ایست که توسط سگا در سال 1989 برای کنسول سگا عرضه شد. سبک بازی به صورتیست که در هر مرحله باید یک مسیر مشخص رو طی کنین ، ب رییس پایان مرحله برسین وشکستش بدین. البته در طول مسیر شوالیه ها مبارزانی با پتک و گرز و جنگجویان اسکلتی هستن که باید از سر راه برشون دارین.
بازی کتاب جنگل سگا

بازی کتاب جنگل سگا – Jungle Book Sega

0
بازی Jungle Book یا همون کتاب جنگل بر اساس انیمیشن دیزنی با همین اسم توسط کمپانی Eurocom ساخته شد. این بازی در سال 1994 توسط Virgin Interactive Entertainment برای سگا منتشر شد. داستان بازی کتاب جنگل درباره پسری به اسم Mowgli هست که توسط گرگها بزرگ شده. Mowgli مجبور میشه خونه ش در جنگل رو رها کنه وبه دهکدش برگرده چون یک ببر به اسم Shere khan میخواد شکارش کنه .